top of page

ORBIS - Viaris

išmaniosios įkrovimo stotelės

Pats išsamiausias ir efektyviausias elektromobilių įkrovimo sprendimas viešosioms erdvėms ir asmeniniam naudojimui. Pažangiausios technologijos ir dizainas.

image.png

VIARIS CITY

image.png

VIARIS UNI

700,00 € +PVM
image.png

VIARIS COMBI

image.png

VIARIS UNI BT2

image.png

VIARIS SOLAR

image.png
image.png
image.png
image.png

e-VIARIS programėlė

Programėlė, skirta valdyti VIARIS UNI ir VIARIS COMBI + Smart Charging Station iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Leidžia realiuoju laiku peržiūrėti tinklo ar saulės energijos tiekimą, taip pat momentinį namų ir elektromobilių įkrovimo stoties suvartojimą.

Galima įsigyti „Google Play“ ir „App Store“ .

Functionality: Allows registering multiple electric vehicle charging stations. Remote querying of charging status. Remote activation and deactivation of VIARIS charging station. Graphical display of daily, monthly, or annual energy consumption at home and on the charging station screen. Heat map of home or charging station usage habits. Download charging log files between specified dates, indicating start time, duration, and energy consumed. Maximum power configuration for modulating charging power. Selection of minimum current required to start charging. Time slot planning and maximum consumption for each time slot. Charging stations connected to photovoltaic devices via VIARIS SOLAR can choose operation mode, maximum power, and time intervals. Configuration of WI-FI and Ethernet connection parameters. Enable and disable alert notifications. Firmware updates.

Documentation

Related videos

Valdymo platforma

Ši platforma stebi, registruoja ir prižiūri veiksmus VIARIS išmaniosiose įkrovimo stotelėse. Galioja įvairiems naudotojams ir įkrovimo scenarijams: viešajame kelyje, privačiam elektromobilių parkui, daugiabučiams ir viešoms automobilių stovėjimo aikštelėms.

Administratorius: turi prieigą prie valdymo svetainės

 

 • Įkrovimo taškai: registracija, konfigūracija, valdymo pultas ir statistikos bei incidentų ekranas.

 • Kaina ir laiko grafikas: įkrovimo sąnaudų konfigūracija, laiko ir energijos matavimas. Įkrovimo punkto darbo laiko planavimas.

 • Įkrovimas: išsamus įkrovimo ekranas susijusiuose taškuose, rodomas pagal datas ir eksportuojamas kaip CSV.

 • Transporto priemonės: vidinių EV parkų valdymas su suvartojimo ir statistikos rodymu.

 • RFID: RFID kortelių, susijusių su nuolatiniais vidaus elektromobilių parkų, daugiabučių namų ir kt. naudotojais, valdymas.

 • Piniginė: turimo likučio, sugeneruoto įkrovus naudojant vartotojo programėlę ir judesio ekraną, valdymas.

 • Sąskaitos: sugeneruotų sąskaitų rodymas

Vartotojas: su prieiga per vartotojo programėlę Žemėlapis: ieškokite įkrovimo taškų naudodami maitinimo ir prieinamumo paieškos filtrus. Aktyvinimas ir užsakymai: momentinis įkrovimo suaktyvinimas su rezervavimo parinktimi. Įkrovimas: išsamus įkrovimo istorijos žurnalo rodymas. Piniginė: galimas balanso valdymas su galimybe papildyti balansą debeto / kredito kortele arba „PayPal“ ir atsiimti iš balanso per banko sąskaitą.

image.png
image.png

VIARIS TESTERIS

Šis elektrinei transporto priemonei būdingos maitinimo sistemos testeris leidžia išbandyti įkrovimo stotelę imituojant elektrinės transporto priemonės prijungimą.

funkcijos

 

 • Galioja įkrovimo stotelėmis iki 64 A

 • Gali išbandyti 3 įkrovimo režimą su 2 tipo jungtimis

 • Įrengtas LCD ekranas, rodantis: transporto priemonės būseną, aktyvias fazes, įkrovimo stoties srovę ir galią, įžeminimo patikrinimą ir osciloskopo režimo CP signalo ekraną.

Bandymai pagal UNE-EN 61851-1

 

 • Sugeneruoja transporto priemonės būseną (atjungta, prijungta, įkraunama ir kt.)

 • EV gedimų simuliatorius: CP įžeminimo gedimas ir CP D diodo gedimas

 • Imituoja žarnos kodavimą (PP) 13 A, 20 A, 32 A, 64 A

 • Matuoja įkrovimo stoties tiekiamą galią (PWM CP)

Papildomi montavimo testai Fazių buvimo ir sekos indikatorius Montavimo įžeminimo jungties patikrinimas Liekamosios srovės diferencialo (RCD) bandymas 30 mA kintamoji srovė Gedimo srovės bandymas 6 mA DC (RDC-DD) Išorinis įkrovimo lizdas, skirtas generuoti faktinį suvartojimą maks. 8 A (1800 W)

1.png
1.png
image.png
1.png

ORBIS daugiau nei 70 metų Ispanijos įmonė tarptautinėje elektros inžinerijos pramonėje.

Gaminame ir parduodame elektros įrangą, orientuotą į efektyvų energijos naudojimą ir valdymą, o visiems mūsų gaminiams suteikiame 3 metų garantiją. Tai darome gerbdami savo socialinius įsipareigojimus ir laikydamiesi griežčiausių tarptautinių saugos, kokybės ir aplinkos tvarumo standartų.

Inovacijos ir technologijos milijonuose gaminių, įdiegtų daugiau nei 60 šalių, siūlydami savo prekės ženklus efektyvius sprendimus.  

Mūsų devizas „ Smart Energy“ pabrėžia šį įsipareigojimą ir siūlo plačiausią produktų asortimentą rinkoje, skirtą įrengimui, viešojo apšvietimo valdymui, išmaniesiems namams, oro kondicionavimui, matavimams ir elektriniam mobilumui.

„Orbis“ buvo elektrinio mobilumo strategijos pradininkas, daugiau nei prieš dešimt metų kūręs išmaniąsias elektrinių transporto priemonių įkrovimo stotis, skirtas viešosioms erdvėms ir privačiam naudojimui, su naujoviškomis funkcijomis, atitinkančiomis visus valdymo poreikius – nuo ​​asmeninio naudojimo įkrovimo taškų iki viešųjų ar įmonių įkrovimo tinklų.

bottom of page