top of page
REUNIÓ stalo komplektas
TRE216.00

REUNIÓ stalo komplektas
TRE216.00

REUNIÓ iškylų ​​​​rinkinys pagamintas iš nerūdijančio arba milteliniu būdu dažyto plieno ir HPL. Komplekte yra iki 9 paguldytų sėdynių .

REUNIÓ yra elegantiškas ir funkcionalus miesto iškylų ​​​​rinkinys, skirtas suburti žmones ir suteikti patogią bei kviečiančią vietą bendrauti ir mėgautis lauko veikla. Sukurta iš tvirtos plieninės konstrukcijos ir su aukšto slėgio laminato (HPL) stalu ir sėdimomis dalimis, REUNIÓ sukurtas taip, kad atlaikytų lauko naudojimo sunkumus ir užtikrintų ilgalaikį patvarumą. Nesvarbu, ar norite surengti kaimynystėje esančią kepsninę, surengti pikniką parke ar tiesiog norite patogios ir stilingos vietos pasėdėti ir atsipalaiduoti lauke, REUNIÓ yra puikus pasirinkimas. Dėl savo elegantiško, modernaus dizaino ir patvarios konstrukcijos šis miesto iškylų ​​​​rinkinys tikrai taps mėgstamiausia susibūrimo vieta daugelį metų.

Dėl prekių įsigijimo, kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt Gavę užklausą atsakysime, dėl gaminio kainos ir pristatymo.

bottom of page