top of page

Mediena, medienos gaminiai

Didmeninė ir mažmeninė prekyba mediena, medienos gaminiais.

 

UAB “Inverta ir partneriai” - užsiima lentpjūvės gamybos proceso organizavimu, apdirbamąja medienos gamyba ir pagamintos produkcijos prekyba, teikiam impregnavimo ir medienos dažymo darbus.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba mediena, (rąstai, tariniai rąstai, popiermedžiai, mediena kurui), pjuvenomis ir medienos atliekomis. Taip pat medieną perkame iš privačių asmenų ar įmonių.

Medienos apdirbimas. Pjauname statybinę medieną, įvairius medienos gaminius iš spygliuočių ir lapuočių medienos. Medieną pjauname pagal individualius užsakymus. Medieną nuosavu transportu pristatome į pirkėjo nurodytą vietą.

Gaminame įvairias malkas: kietmedžio (uosis, ąžuolas, beržas, guoba), juodalksnio, drebulės. Malkas ruošiame įmonės medienos apdirbimo ceche sumontuotomis malkų skaldymo mašinomis. Malkos džiovinamos konvekcinėse džiovyklose, pakuojamos į įvairaus dydžio maišelius. Didelę dalį paruoštų malkų eksportuojame į užsienį, taip pat prekiaujame Lietuvoje. Malkas savo transportu pristatome į pirkėjo nurodytą vietą.

20230707_120953_edited.jpg
DSCF1453-1024x768-1 (1).jpg
Pjauname medieną pagal jūsų nurodytus matmenis.

Apvalią medieną, medienos gaminius vežame savo transportu. Teikiame medienos pervežimo paslaugas.

Padėklų ruošiniai

Padėklų ruošiniai - gaminam klientų poreikius atitinkančias tarines lenteles ir tašus. Ši produkcija skirta įvairių rūšių mediniams padėklams pagaminti. Europadėklų, CP padėklų ir nestandartinių padėklų ruošiniai gaminami iš spygliuočių (eglės ir pušies) bei lapuočių (beržo, juodalksnio ir drebulės) medienos. 

Lentelės ir tašai yra šviežio pjovimo bei natūralaus drėgnumo. Klientui pageidaujant, atliekam džiovinimo paslaugas ir tiekiam džiovintas lenteles.

Pagal specialius klientų poreikius gaminam nestandartines I, II ir III rūšies padėklų lenteles:

  • storis: nuo 12 mm iki 200 mm;

  • plotis: nuo 60 mm iki 200 mm;

  • ilgis: nuo 800 mm iki 3100 mm.

Atliekam ir pjautinės medienos apdirbimo paslaugas:

  • frezavimas;

  • impregnavimas;

  • džiovinimas.

bottom of page