top of page

VIARIS SOLAR

image.png

              Prekės aprašymas:

ENERGIJOS MIŠINIO PASIRINKIMAS ĮKROVIMUI

Tai leidžia pasirinkti energiją elektromobiliui įkrauti: 100 % SOLAR , kad būtų įkraunama visiškai aplinkai, HIBRIDINIS , maksimaliai išnaudojantis saulės energiją, o jei to nepakanka, pridėti tinklo srovę, kad ją papildytų, arba SOLAR / GRID, kad būtų galimas greitas įkrovimas.

VARTOJIMO PRITAIKYMAS PRIE ELEKTROS TARIFŲ

Laiko planavimas iki 6 laiko tarpsnių nuo pirmadienio iki penktadienio ir dar 6 laiko tarpsniai savaitgaliais . Kiekvienam lizdui galima pasirinkti ENERGY MIX ir reguliuoti didžiausią ir mažiausią tinklo arba saulės energiją.

LENGVAS ĮGYVENDINIMAS

Nereikia keisti jau sumontuotos įkrovimo stotelės (VIARIS UNI arba VIARIS COMBI +). TIESIOG pridėkite VIARIS SOLAR prie jau esamos vienfazės arba trifazės fotovoltinės įrangos .

NAMO IR EV ELEKTROS ENERGIJOS VALDYMAS

e -VIARIS APP leidžia realiuoju laiku valdyti ir rodyti tinklo suvartojimą ir SAULES generaciją, taip pat momentinį energijos suvartojimą tiek namuose, tiek elektromobilių įkrovimo stotelėje. Jei įrenginys tai leidžia, galima patikrinti saulės energijos pertekliaus kiekį, kuris patenka į tinklą.

FUNKCIJOS

  • VIARIS SOLAR 230 V tinka vienfaziams fotovoltiniams įrenginiams iki 100 amperų.

  • VIARIS SOLAR 3x230/400 V yra modelis, tinkantis trifaziams fotovoltiniams įrenginiams iki 80 Amperų fazei.

  • SPL-ORBIS sprendimas yra skirtas didesnėms srovėms arba instaliacijoms su keliomis įkrovimo stotimis.

  • Tai leidžia pasirinkti įkrovimo energijos derinį su trimis veikimo režimais: SOLAR, HYBRID arba SOLAR/GRID.

  • Siekiant maksimaliai sutaupyti energijos, VIARIS SOLAR leidžia planuoti iki 6 laiko tarpsnių nuo pirmadienio iki penktadienio ir dar 6 laiko tarpsnius savaitgaliais.

  • Kiekvienam laiko tarpui galime pasirinkti norimą darbo režimą (SOLAR; HYBRID arba SOLAR/GRID).

  • Dvikryptis pagamintos ir sunaudotos energijos matavimas.

  • Naudodami e-VIARIS APP galime peržiūrėti sunaudotą tinklo energiją, sunaudotą ar pagamintą saulės energiją ir namuose bei elektromobilyje reikalingą energiją.

  • LCD ekranas, rodantis tiesioginę aktyviąją energiją, atvirkštinę aktyviąją energiją, bendrą aktyviąją energiją, įtampą, srovę, aktyviąją galią, tariamąją galią, galios koeficientą ir dažnį.

  • Tikslumo klasė 1.0

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Tiesiog prijunkite VIARIS SOLAR METER tarp komunalinių paslaugų skaitiklio ir įkrovimo stoties ir savo ruožtu įdiekite nedidelį TMC100 saulės priedą virš VIARIS įkrovimo stoties.

Dėl prekių įsigijimo, kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt Gavę užklausą atsakysime, dėl gaminio kainos ir pristatymo termino. Gaminio kaina gali priklausyti nuo gaminio techninių savybių ir užsakomo kiekio. Puslapyje nurodyta kaina yra preliminari, nurodyta gaminio kaina gali kisti. Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu. Jeigu dėl techninės klaidos Pardavėjas neturi galimybės Užsakytos Prekės parduoti, dviejų (2) darbo dienų bėgyje nuo Užsakymo gavimo dienos Pardavėjas Pirkėjui jo pateiktu elektroninio pašto adresu išsiunčia pranešimą, kad Užsakymas nepatvirtintas ir kad jis nebus vykdomas. Nepatvirtinus Užsakymo, Pardavėjas už pagal nepatvirtintą Užsakymą Pirkėjo sumokėtas sumas grąžina Pirkėjui per septynias (7) darbo dienas. Grąžindamas Pirkėjui sumokėtas sumas, Pardavėjas naudoja tokį pat mokėjimo būdą, kokį naudojo Pirkėjas mokėdamas Pardavėjui, nebent Pirkėjas aiškiai sutiko dėl kitokio būdo ir jeigu dėl to Pirkėjas nepatiria jokių kitų išlaidų.

Gavę užklausą atsakysime, dėl gaminio kainos ir pristatymo termino

Ačiū, kad susisiekėte!

bottom of page