top of page

Statybinės medžiagos

Masonry

Statybinės medžiagos yra medžiagos, naudojamos statyboms ir statiniams kurti. Šios medžiagos gali būti įvairaus pobūdžio ir skirtos skirtingiems statybiniams darbams. Populiariausios statybinės medžiagos:

Cementas: Pagrindinė statybų medžiaga, naudojama klijuoti arba sujungti kitas medžiagas.

Betonas: Sudarytas iš cemento, smėlio, grūdų ir vandens. Tai viena iš dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų, naudojama kurti pamatus, sienas, grindis ir kitus statinius.

Mūriniai blokeliai: Dažnai naudojami statyboms, ypač sienų statybai. Gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, pvz., betono, plytų arba kalkakmenio.

Plytos: Skirtingų tipų ir dydžių plytos yra naudojamos sienų, grindų ir stogų statyboms.

Armavimo tinklelis: Naudojamas sustiprinti betono konstrukcijas, ypač grindis ir sienas.

Mediena: Įvairios medžiagos, tokios kaip lentos, juostos ir medienos skydai, dažnai naudojamos statybose, ypač kai kuriose karkaso konstrukcijose arba vidaus apdailos darbuose.

Stiklas: Naudojamas langams, durims ir kitoms konstrukcijoms. Stiklas taip pat gali būti naudojamas kaip dekoratyvinis elementas.

Plokštės medžiagos: Įvairios plokštės, tokios kaip gipskartonio plokštės arba OSB plokštės, dažnai naudojamos vidaus apdailai arba sienų ir lubų statyboms.

Izoliacinės medžiagos: Skirtingos medžiagos, kurios naudojamos šilumos, garso arba vandens izoliacijai, pvz., mineralinė vata, putplastis arba stiklo pluoštai.

Klijai ir tinkas: Naudojami klijuoti arba uždengti skirtingas medžiagas.

Nerandate Jūsų poreikius atitinkančių metalo gaminių? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime Jums padėti.

Mob. Telefonas +37064782861

El. pašto adresai:

invertainfo@gmail.com

info@inverta.lt

Giving Back

Lengvos metalo konstrukcijos

bottom of page